Ogłoszenia Parafialne

17 IX A.D.2018 XXIV zwykły

w liturgii:

poniedziałek: św.Stanisława Kostki święto

środa: śś.Andrzeja i towarzyszy męczenników koreańskich

czwartek: św.Mateusza święto

sobota: św.o.Pio

obchodzącym w tym tygodniu imieniny lub jubileusze najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa

* można już rezerwować intencje mszalne na przyszły rok

* W ramach inicjatywy „Pro Missio”, zapraszamy całą wspólnotę parafialną do udziału w zbiórce zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego (lista tzw. elektro-śmieci w przedsionku kościoła). Przychody z akcji pozwolą na wsparcie Polskich Misjonarzy, którzy prowadzą misje w najbiedniejszych miejscach świata. Zachęcamy do włączenia się w to szlachetne dzieło. Zużyty sprzęt można przynosić do 4 października. Bardzo proszę, aby wszystkie elektro-śmieci były składowane w szopce przy kościele.

* Nasza szkoła bierze udział w akcji „Szkoły pełne talenciaków”. W zakrystii jest wystawiony pojemnik, do którego można wrzucać talenciki uzyskując je z robienia zakupów w sklepach sieci Lidl za kwotę minimum 50 zł (musi być w zakupach przynajmniej jeden owoc lub warzywo). Każdy kupon można samemu rejestrować na stronie www.lidl.pl/szkoły znajdując naszą szkolę (Szkoła Podstawowa w Golczewie).

* pielgrzymka ŚLADAMI ŚW. HUBERTA – PATRONA MYŚLIWYCH w 100 lecie PZŁ będzie w dniach 16-21 X 2023 – program w gablocie w przedsionku kościoła i w internecie, informacje i zgłoszenia u ks.proboszcza; koszt 3120 zł i 100 eur

* w środę na Mszy św. o godz.1800 spotkanie dla rodziców dzieci które w przyszłym roku mają przystąpić do I-wszej Komunii św. – ustalimy terminy i inne szczegóły techniczne, dlatego nie zabieramy na to spotkanie dzieci

* w sobotę na Mszy św. o godz.1800 zbiórka ministrantów – zapraszamy też chcacych wstąpić w szeregi służby liturgicznej

komunikaty Kurii:

*dziś zbiórka do puszek na KUL i Wydział Teologiczny US.

dziękuję:

* za zaangażowanie w liturgię, zadbanie o świątynie, wszelką pomoc i ofiary, dzięki którym możemy prowadzić inwestycję i funkcjonować jako parafia, składam serdeczne „Bóg zapłać”.