Ogłoszenia Parafialne

VII A.D.2022 XIV zwykły

w liturgii: środa: bł. Marii Teresy Ledóchowskiej

piątek: św. Jana z Dukli

obchodzącym w tym tygodniu imieniny lub jubileusze najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa

* przed figurą M. B Fatimskiej i portretem św. Jana Pawła II jest zainstalowany świecznik na świecę wotywne: prosimy używać świec, które są dołączone do świecznika, gdyż zapewniają bezpieczeństwo i brak zabrudzeń. Wszelkie ofiary, które będą składane przeznaczone zostaną na utrzymanie naszej świątyni (środki czystości, rachunki
za energię elektryczną).

* pielgrzymka do Włoch z o. Dolindo – koszt wynosi 800 zł i 560 euro. Więcej informacji na plakacie w gablocie kościoła. Zapisy bezpośrednio u ks. Proboszcza.

* rozpoczęliśmy sezon wakacyjno-wypoczynkowy. Zadbajmy o bezpieczeństwo naszych najbliższych, szczególnie dzieci i młodzieży na kąpieliskach i wszelkiego rodzaju wyjazdach. W tym czasie wakacyjnym zadbajmy również o nasz wypoczynek duchowy, który daje nam Eucharystia i starajmy się układać nasz czas urlopowy tak, aby uczestniczyć w Niedzielnej Mszy Świętej.

komunikaty Kurii Metropolitalnej

* Dziś po każdej Mszy Św. zbiórka CARITAS do puszek na akcję pomocy letniej.

dziękuję:

* za modlitwę w intencji dzieci i pedagogów na Mszy św. na zakończenie roku szkolnego

* za zaangażowanie w liturgię, zadbanie o świątynie, wszelką pomoc, i ofiary, dzięki którym możemy prowadzić inwestycje i funkcjonować, składam serdeczne„Bóg zapłać”

ks. Jacek Fabiszak proboszcz