15 VII A.D.2018

XV tydzień zwykły

w liturgii:

poniedziałek: NMP z Góry Karmel

obchodzącym w tym tygodniu imieniny lub jubileusze najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa

* Msze św. w kościele parafialnym w soboty o godz. 1800 są już Mszą św. niedzielną (wigilia)

* we wtorek po Mszy św. w kościele parafialnym koncert ewangelizacyjny muzyki gospel w wykonaniu chrześcijan z Afryki

komunikaty Kurii Metropolitalnej

* dziś zbiórka do puszek na KUL i WTUS

* uroczystość wprowadzenia i instalacji Relikwii Pierwszego Stopnia Świętego Szarbela odbędzie się 20 lipca br. w kościele pw. św. Jana Ewangelisty przy ul. Świętego Ducha 9 w Szczecinie: o godz. 17.30 nabożeństwo różańcowe w intencjach przekazanych przez wiernych oraz uroczysta Msza św. i adoracja Najśw. Sakramentu z modlitwą uwielbienia oraz modlitwą o uzdrowienie duchowe i fizyczne, a także oddanie czci Relikwiom i namaszczenie olejem św. Szarbela.

dziękuję:

* za zaangażowanie w liturgię, zadbanie o świątynie, wszelką pomoc, i ofiary, dzięki którym możemy prowadzić inwestycje i funkcjonować, składam serdeczne„Bóg zapłać”

ks. Jacek Fabiszak