Ogłoszenia Duszpasterskie

19 V A.D.2019

V tydzień WIELKANOCY

w liturgii:

piątek: NMP Wspomożenia Wiernych

obchodzącym w tym tygodniu imieniny lub jubileusze najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa

* nabożeństwa majowe – w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00 (w środy z Nowenną przed Mszą św.); w niedziele i uroczystości o 16.30

* w tym roku pielgrzymka do Częstochowy będzie połączona z Góra św.Anny, Oświęcimiem, Wadowicami Zakopanem i Ludźmierzem (TERMIN: 23 -28 IX 2019 CENA: 1180 zł)

* w 2020 pielgrzymka do Gruzji (CENA: 3580 zł + 120 €); trwają zapisy - zainteresowanych proszę o kontakt osobisty z ks.proboszczem.

* chętni na wyjazd na Lednicę lub na czuwanie do Skrzatusza proszeni są o osobisty kontakt z ks.Robertem

* mają zamiar zawrzeć sakramentalny związek małżeński

  • Oskar Bonda kawaler z Nowogardu i Ewa Bartniczuk panna z Golczewa

  • Jakub Królak kawaler ze Szczecina i Anna Wabiszczewicz panna z Golczewa

jeśli ktoś zna powody, dla których małżeństwo nie powinno być zawarte, jest zobowiązany to zgłosić

* w Boże Ciało procesja przejdzie z kościoła na ulicę Jedności Narodowej, skręcając w kierunku ronda, z niego w ul.Witosa, zejdzie na ul. Ogrodową, następnie ulicą Szkolną dojdzie do ul.Zwycięstwa, którą powróci do kościoła parafialnego. Proszę o przygotowanie dekoracji domów oraz ołtarzy: 1. pierwszy ołtarz (parking ul.Witosa) rodziców dzieci I-wszokomunijnych 2. drugi ołtarz (przy skrzyżowaniu ulic Szkolnej i Ogrodowej) mieszkańców ul.Szkolnej, Ogrodowej i Sadowej 3. trzeci ołtarz (parking ul.Zwycięstwa) mieszkańców ul.Zwycięstwa, Krótkiej, Dębowej, Spacerowej, Modrzewiowej, Sosnowej i Bukowej 4. czwarty ołtarz (parking ul.Jedności Narodowej) mieszkańców Uniborza

 

komunikaty Kurii:

* 25 maja 2019 roku Mszą św. o godz. 7.00 w kościele pw. Przemienienia Pańskiego w Mieszkowicach rozpocznie się Archidiecezjalna Piesza Pielgrzymka Trzeźwości do Sanktuarium Matki Bożej Nadodrzańskiej Królowej Pokoju w Siekierkach. Informacje pod numerem 535 362 411 lub na stronie internetowej www.trzezwosc.szczecin.pl.

dziękuję:

* za wszelkie zaangażowanie w uroczystość I-wszej Komunii św. i odpust parafialny

* za zaangażowanie w liturgię, zadbanie o świątynie, wszelką pomoc, i ofiary, dzięki którym możemy prowadzić inwestycje i funkcjonować, składam serdeczne„Bóg zapłać”

ks. Jacek Fabiszak

proboszcz